Ile warty jest styl.

Kiedy możesz spodziewać się dobrego połączenia okazji ze stylizacją? Kiedy spódnica a kiedy spodnie?

Wiele jest odpowiedzi na nietuzinkowe kreacje, warto jednak czasem skorzystać z jakiś typowych kobiecych rozwiązań. Sama jednak nawet chętnie opieram się o trochę zróżnicowane elementy, by zachować chociaż pozory indywidualności. Jednak zawsze skupiam się na nietypowości i pięknym nawiązaniu do różnych elementów. Jednak jeśli chodzi o makijaż to zawsze staram się używać lekkich elementów by być bardzo zadowoloną. Chętnie jednak używam naturalnych kosmetyków aby moja skóra była zdrowa. Ponieważ moja skóra też ma za zadanie reprezentować mnie i moją osobę. Kiedy też i makijaż piękny to i szpileczki na nogach chętnie zagoszczą.

Wszystko ma kłaść mi pod nogami same prezenty.

Aby chcieć osiągnąć najlepszy efekt warto określić jakie ubrania będą najlepszym rozwiązaniem. Bez dobrego rozpoznania co będzie najlepszym elementem do wykorzystania w danej chwili. Sama staram się wcześniej rozpoznać jaka okazja będzie elementem spotkania czy to będzie bardziej eleganckie czy bardziej luźne spotkanie. Ma to dla mnie wielkie znaczenie ponieważ określam się tym mianem czy wykorzystam cały potencjał i czy będzie to odpowiednie i na miejscu. Kocham jeśli kreacje są na tyle dobrze splecione by rozwiały wszystkie problemy. Tylko kobiece i tylko stylowe kreacje będą mocne i fajne w moim mniemaniu.

Kiedy spodnie a kiedy spódnica?

Każda okazja jest dobra by włożyć spódnicę. Spodnie są dobre raczej na dobre lekkie imprezy jednak nie tracę nadziei kiedy mam możliwość pokazania się z dosyć zgrabnej kreacji. Dlatego że mogą pokazać zgrabność i fajne długie nogi. Im bardziej stylowo rozwiązuje niektóre elementy i gdzie mogę tam rurki i szpilki tam użyje. Jednak do spódnic mi bliżej niż i to je najchętniej zakładam. Szczególnie że bluzki i koszule są fajnym akcentem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *