Jak wyglądać imponująco? Ewa radzi

Bez względu na to, jak tłusty jest twój portfel, nadal możesz próbować wyglądać imponująco. Wszyscy dążymy do naśladowania gwiazd i wspaniałych elit, które znamy z pierwszych stron błyszczących magazynów. Nie chcemy ubierać się jak biedni, w tanie damskie ubrania. Wszyscy widzieliśmy „Wielkie Gatsby” lub „Downton Abbey” i chcemy odrobiny tego arystokratycznej szyku. A jeśli coachowie na spotkaniach nie kłamali mi – i naprawdę, dlaczego mieliby to robić – Musisz wyglądać bogato, aby być bogatym. Aby stać się członkiem elit, trzeba chodzić jak elity i rozmawiać z elitami, pokazać wyrafinowanie i klasę!

Przede wszystkim, najbardziej oczywistym znakiem bogactwa nie jest złota biżuteria, konkretne marki, tkaniny czy styl – ale ubrania szyte na miarę. Jeśli twój żakiet wygląda na dopasowany i wykonany właśnie dla Ciebie, ustalasz styl i szacunek dla dowodzenia. Twoje ubrania mogą być typowymi masowo produkowanymi ciuchami – ale możesz zabrać je do krawcowej, aby je lepiej dopasować. A jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, spędzaj trochę więcej czasu przymierzając różne marki, by dowiedzieć się które idealnie pasują do twojego ciała. Zakupione ubrania powinny być wykonane z naturalnych tkanin – unikaj syntetyków, może zostawiając je tylko do odzieży sportowej. W przypadku mieszanek syntetycznych należy wybrać mieszanki bawełny, kaszmiru, jedwabiu, lnu lub wełnę.

 

Kupując ubrania, skup się na kilku kluczowych elementach, a następnie wypełnij puste miejsca tańszymi ubraniami. Możesz chcieć podkreślić swoje Weitzmany – i nikt nie zauważy twojej koszuli z hipermarketu. Aby uzyskać dodatkowy efekt, usuń etykiety i logo marki z ubrań – nie rób z siebie bezpłatnej reklamy dla tych firm. Ważne są buty, które potrafią zniszczyć lub stworzyć strój, więc należy wybrać i podkreślić wysokie obcasy lub przynajmniej błyszczące czółenka.

 

Ubierz się elegancko kiedy tylko możesz. Osobiście szukam stale wymówek, żeby się nie ubierać stylowo, ale trzeba obrócić ją o 180 stopni – i znaleźć jakiś powód, żeby się ubrać! Spotkanie biznesowe, nowa randka, wszystko to jest okazją do odświeżenia szafy. I upewnij się, że ubrania są zawsze dobrze wyprasowane i czyste, jeśli jesteś gotowa rozjaśnić swój wygląd!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *