jeansy

Jeansy i inne ubrania dla nauczycielek

Kończy się lato, dobiegają końca wakacje, i nie tylko dzieci ale i nauczycielki wracają do szkół. Musisz mieć gotowe dobre ubranie by wyglądać stylowo – jesienne jeansy damskie ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/jeansy i ładny kostium… Nauczanie jest wyjątkowym zawodem, jeśli chodzi o sposób ubierania się. Musisz wydawać się pewna siebie ale zarazem przyjazna, nie tylko ubierać się, aby zaimponować innym i pokazać glamour. Jest to chyba najbardziej fizycznie męczący zawód wymagający wykształcenia. W końcu musisz spędzić osiem godzin na nogach, biegając za dzieciakami – dlatego nauczycielki w szkole ubierają się nietypowo, łącząc na przykład żakiety i jeansy damskie.

Podstawy i jeansy damskie

Zacznijmy od podstaw. Prosta garderoba skompilowana z podstawowych elementów pozwoli ci na zaprojektowanie twojego wyglądu. Użyj neutralnych kolorów i prostych elementów, a następnie dostosuj je do bardziej atrakcyjnych ciuchów – na przykład możesz nosić jeansy damskie, ale dobierz do nich ładne szpilki! Taka strategia jest również idealna do ubierania się „na cebulkę” w chłodniejszych miesiącach, zwłaszcza w nieogrzewanych lub dusznych klasach. Nierzadko nauczyciel wychodzi na zewnątrz, więc przydadzą się mu jeansy na jesień.

Niezależnie od tego, czy jesteś nauczycielem płci męskiej czy żeńskiej, podstawą ubioru powinna być biała, szara lub neutralna koszula zapinana na guziki. Dobrze pasują do wszystkich rodzajów spodni: możesz z nimi nosić eleganckie spodnie, spódnice, jeansy damskie czy dłuższe spódnice. Możesz nosić na niej blazer lub żakiet, ale w chłodniejszych miesiącach możesz też dodać ładny sweterek lub sweter. Takie koszule są bardzo wygodne i zawsze w modzie.

Spodnie dla nauczycielek

Jeśli jesteś nauczycielką, warto mieć posiadać co najmniej jedną parę eleganckich spodni w kolorze czarnym, brązowym, szarym lub granatowym, aby pozostać profesjonalną. Nauczycielki bez komentarzy mogą również nosić sukienkę, eleganckie spodnie, jeśli nie chcą nosić spódnic lub sukienek. Ale nauczycielki podstawówek,. zwłaszcza klas młodszych mogą nosić jeansy damskie – muszą pewnie biegać po trawie, brudzą się mazakami i plasteliną. Oczywiście, profesjonalne spódnice do kolan lub dłuższe są całkiem normalne. Po kwietniu możesz nosić krótsze spódnice, a zimą pod sukienką nałóż praktyczne legginsy.

Ale najważniejszą rzeczą dla nauczyciela lub nauczycielki jest para wygodnych butów, nie tylko jeansy na jesień. Możesz wybrać ładne oxfordy lub loafersy z dobrym podbiciem stopy. Bardziej kobiece style to na przykład płaskie czółenka, eleganckie kliny lub płaskie buty. W biurze siedzisz i nie chodzisz… a w szkolnej klasie możesz okrążyć pomieszczenie sześć razy podczas jednej lekcji. O ile chcesz wyglądać profesjonalnie i elegancko, to jednak jako nauczycielka masz pełne prawo przyjść na lekcję w sportowych butach!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *