koszule

Koszule do pracy marzeń!!!

Kiedyś mnie zapytano: „Jaka jest twoja praca marzeń? Odpowiedziałem: „Wszystkie moje marzenia są martwe”. Ale szczerze mówiąc, minęło już sporo czasu od rozpoczęcia wymarzonej pracy. Jedną z postaw, które pomogły mi znaleźć pracę, było poważne podejście do garderoby. Wyrzuciłam stare T-shirty i kupiłam nowe stylowe białe koszule do pracy w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/koszule . Jeśli szukasz nowej pracy, możesz pomyśleć o poważnym odświeżeniu szafy, aby pomóc ci wywrzeć dobre wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. A jeśli rzeczywiście znalazłaś nową pracę – a każda praca jest dziś wymarzoną pracą, możesz zacząć od nowa z nowymi ciuchami. Dzięki moim wskazówkom, które pomogą ci dowiedzieć się, kiedy i kiedy możesz zaoszczędzić na tych nowych koszulach, z pewnością znajdziesz pracę marzeń.

koszuleZbierz nowe bluzki i koszule do pracy.

Najprostszym sposobem na zrewidowanie szafy do pracy jest zdobycie kilku nowych bluzek lub koszul. Eleganckie koszule są podstawą damskiej mody nie od dziś. Można je nosić do spodni lub spódniczek, ponieważ dobra koszula do pracy jest po prostu elegancka. Warto więc zainwestować w materiały wysokiej jakości, takie jak jedwab. Jeśli masz jakieś dodatkowe pieniądze, poproś o ich dopasowanie do twojej figury – podkreślą twoją budowę! Trzymaj się neutralności, większość z nich jest biała lub prawie-biała, czarne koszule są potrzebne w razie potrzeby, i warto mieć też jedną lub dwie z haftem i ciekawymi wzorami, jeśli chcesz wyróżnić się trochę bardziej.

Przekształć swój dół

Jeśli zawsze nosiłaś spodnie do biura, zastanów się nad spódnicami. Istnieje nieskończona ilość różnych spódnic w różnych wzorach, kolorach i stylach. Dopasuj swoje koszule do prostych podstawowych, szarych i czarnych spódnic, a następnie zacznij rozbudowywać swoją garderobę. Dodaj żywsze, ale bardziej konserwatywne kolory i eksperymentuj z innymi krojami.

Koszule i marynarki

Musisz mieć formalny top, aby nosić swoje ładne hurtowe koszule. A dla kobiet najważniejsza jest ładny blezer. Można go mieć w każdej szafie. Spróbuj dopasować go do ołówkowych spódnic lub spodni na kant, a następnie znajdź kilka lżejszych garsonek czy marynarek – i pamiętaj, aby dopasować je również z kilkoma ładnymi spodniami!

Nie czuj się smutno, jeśli Twoja szafa do biura była ostatnio zaniedbana – po prostu dodaj do niej parę nowych ciuchów!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *