Kurtka zimowa na zimową pogodę

Pogoda staje się zimna, wszyscy wiemy, że zagraża nam nagły spadek temperatury, zatem ludzie ubierają się cieplej i można wszędzie zobaczyć ludzi zakutanych w grube płaszcze zimowe. Ale wszyscy znamy polską zimę – nagle może okazać się że będzie ci za gorąco, że ubrałaś się za ciepło, pocisz się. Łatwo jest wtedy złapać przeziębienie – może nawet łatwiej niż gdybyś ubrała się w lżejsze płaszcze zimowe.

Potrzebujesz odzieży o dobrej przepuszczalności powietrza, która nie będzie cię za bardzo obciążać i bez wątpienia zaspokoi Twoje potrzeby. Ciekawym rozwiązaniem są damskie kurtki zimowe przeznaczone dla sportowców – to ulubiony przez wielu alpinistów styl mody. Ale nie tylko sportowcy noszą takie kurtki – widziałam też celebrytki w ciepłych kurtkach z softshella na ważnych imprezach.


Softshell i podobne syntetyczne tkaniny od dawna cieszą się dobrą reputacją i sprawiają, że cały świat stał się przepełniony luksusem i designem. Kurtki zimowe nie tylko zapewniają ochronę przed zimnem, ale są bardzo ładne i stylowe. Dobre kurtki i płaszcze zimowe powinny być wręcz wodoodporne, wiatroszczelne, i zapewniać ci ciepło. Zwykła wełna jest ciepła, ale bez specjalnego traktowania, nie będzie chroniła cię przed deszczem i śniegiem. Dlatego moim zdaniem trzeba sięgnąć po kosmetyki – bo nie każdego stać na materiały jak kaszmir czy paszmina.

Przy wspaniałym wyglądzie płaszczy, warto ozdobić je kapturem z wykończeniem ze sztucznego futra. Parka w imponujących kolorach sprawi, że twoja osobowość wyda się wyjątkowa, a także może być to najlepszy moment, kiedy warto kupić kolorową kamizelkę. Takie kamizelki mają ładny wygląd: mogą być jasno białe, pikowane, czy wykonane z przyjemnego w dotyku polaru. Będziesz w stanie nosić kamizelkę na lżejszej jesiennej czy nawet letniej kurtki zimowej damskiej.

Więcej informacji na tego, jak nosić takie kurtki znajdziesz w przygotowanym przez firmę zoio dokumencie:

Zoio Na Zime by Gabriela Szantowicz on Scribd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *