Moje marzenie to jedność.

 Idealnie to postawić sobie za cel, potężnie wysoki cel. Dlatego często chodzę po spotkaniach i oglądać jak można pokazać się jeszcze lepiej.

Nie od dziś wartko być ładny, to że to się sprawdza wiadomo od dawna. Pierwszy mój strzał to https://zoio.pl/odziez-damska/spodnice. Połączenie z godnymi butami to istny strzał w dziesiątkę ponieważ to czy masz szpilki czy trampki określi ostateczną wizję. Zawsze określasz swoją kreację, warto iść w stronę luzu albo elegancji. Można zostać pomiędzy ale sami rozumiecie. Nie tędy droga warto jednak pokazać coś więcej niż nijakość i ogólną nudę. Ja nawet dodatkami zawsze planuje włożyć coś do swojej kreacji.

Planujesz spotkanie?

To najlepsze miejsce by pokazać swoją naturę. Jesteś zwolenniczką raczej spokojnego elementu czy dorzucisz coś ekstra w swoim wyborze? Powiedzmy że ramoneska bo ta pokazuje pazura no i zawsze tego indywidualizmu, który jest szalenie ważny. Po co się grzebać w półśrodkach i półprawdach jeśli nie chcesz ubrać się pewnie i kobieco. Stylowe kobiece produkcje zawsze spełniają nasze podstawowe założenia. Skupiam w tym wszystkim założenia dobrego smaku i inwestycji w siebie. Zaczynam od podstawy czyli dobre wygodne buty od szpilek przez trampki. Dalej tym tropem będzie podążanie w spódnicy i bardzo wygodnej bluzce. Pomijam koszule z racji trochę zejścia z tonu.

Spasowanie.

Idealnie sprawdzić się w rozwiązaniach prostych. Okno na świat to dobrze splecione pomiędzy elegancja a luzem elementy. Warto przeanalizować swoją szafę aby wykrzesać z niej trochę elementów do kreacji. Warto postawić tutaj właśnie na wybranie swojej szafy i przeanalizowanie tego co już mamy. Jedyne co sama inwestuje to w jakieś stylowe elementy by określić jakiś kierunek lub styl do reprezentowania się.  Nie chce marnować sama niepotrzebnie gotówki dla tego co mam już w szafie i mogę wykorzystać. Dobrym kierunkiem jest elegancja, to zawsze sprawdza się w każdym miejscu. Jednak ciągle ubierać to samo może być zbyt przytłaczające.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *