Jak pogodzić komfort z modnym wyglądem?

Często słyszę ludzi mówiących: „Chcę wyglądać wspaniale, ale wolę czuć się wygodnie.”. Te dwa zwroty niekoniecznie wzajemnie się wykluczają. Znam ludzi, którzy uważają, że muszą czuć się wygodnie przez cały dzień, niezależnie od tego, czy są mamami małych dzieci, pracownicami biurowymi, nauczycielkami czy studentkami, którzy muszą spędzić całe dnie krążąc między pracą, szkołą a biblioteką. Osobiście uważam, że można wyglądać oszałamiająco i czuć się wyjątkowo komfortowo. I przez komfort, mam na myśli rzeczywiste, przyjemne uczucie – nie tylko tylko brak dyskomfortu. Jeśli coś jest porównywalne ze starym, zużytym trampkiem, którego nigdy nie wyrzucisz, ten rodzaj odzieży jest zdecydowanie wygodny.

Spodnie dresowe są prawdopodobnie najbardziej komfortowym typem spodni, również wygodne są spodnie typu legginsy. Podobnie wygodne mogą być tylko te zużyte i podniszczone dżinsy – ale czy wyglądają dobrze? Być może wygodniejszym wyborem będą miękkie jeansy typu bootcut, które są wspaniałe, mają elastyczny pas i bardziej rozciągliwy materiał. Jeśli twoje ubrania są wystarczająco dobre, byś mogła w nich biec, są wystarczająco wygodne!

Denim jest stereotypowo twardy, sztywny, ale delikatny, elastyczny denim, prawdopodobnie z nieco większą domieszką elastanu lub bawełny może być ciekawym wyborem. Dżinsy typu rurki czy cygaretki wykonane z miękkiej bawełny mogą być naprawdę komfortowe i przytulne!

Podobnie, suknia nie musi wcinać się w twoją talię. Może być miękka i elastyczna i dobrze działać, sukienki z jerseyu można łatwo dopasować, być może łącząc je z kurtką, blazerem, kamizelką lub swetrem. Krótsze spódnice dżersejowe można dopasować do twardych butów lub butów do jazdy konnej. Są uniwersalne i mogą być łatwo noszone, jeśli poszukujesz wygody.

Wygodny top to nie zawsze musi być t-shirt, można użyć bezrękawnika lub bardziej surowej bluzki, która pozwala jednak na naturalny przepływ powietrza i oddycha. Narzuć na nią blezer lub elegancką kamizelkę, a będziesz wyglądać oszałamiająco i poczujesz się fantastycznie. Słodki sweter jest idealnym szczytem – pulower albo kardigan, jeśli nie chcesz zniszczyć sobie fryzury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *