Jaki jest sens noszenia kurtek?

Powoli chociaż nieśmiele nadchodzi wiosna. Która lubi płatać figle, sprawdź jak i po co korzystać z kurtek!

kurtka-kremowo-zielonaJak już powszechnie wiadomo kurtki maja głównie za zadanie dawać ochronę przez niesprzyjającą aurą i być komfortowym ubraniem. Dla mnie celem numer jeden jest połączenie wyglądu z dobrą prezentacją. Uderzam zawsze w ten punkt, który w zupełności mnie zadowoli i spowoduje najlepszą stylizację. Ostatnio w moich kreacjach używam pastelowych kolorów aby te pokazywały raczej lekką, świeżą naturę. Unikam dosyć mocnych zbyt wyrazistych kolorów. Zgnita zieleń to dobry kolor zimą, wiosną raczej wyrzucenie pewnego ciężaru i pokazania tej możliwie lekkiej kreacji. Dla  mnie nie ma celniejszego strzału niż perfekcja.

Lekkość po ciężkich kreacjach.

Kiedy już minie ostatni płatek śniegu, kiedy możemy z siebie zdjąć te ciężkie zbroje można w końcu powiedzieć śmiało. Czas na pokazanie się z trochę kobiecej strony. Sukienki, te które do tej pory czekały na swoją kolej można w końcu przywołać i ubrać. I tutaj wchodzi jedna z ważnych roli jakie szły za kurtkami. Komfort i ochrona, nigdy nie wiadomo co nam da pogoda bo ta potrafi zmienić się w mgnieniu oka. A to wszystko sprowadzone do komfortowej nutki i cudownego strzału. Kiedy inni negują i mają tylko nudne standardy wyjście przez szereg lub wyróżnienie się. Jest na plus.

To właśnie ta kwestia.

To ten mocny opis naszej wyjątkowości i pokazania się z tej strony, której większość unika. Chętnie zaprezentuje coś więcej niż tylko nudne kurtki ze spodniami. Bo tutaj spódnica jak i sukienka w takim złączeniu jest bardzo celnym trafem. Jestem wielką fanką nieco kobiecych ale i stylowych kreacji. Nie ma to jak kobieca i konkretna propozycja. Fajnie się pokazać z innej strony niż wszyscy. Bycie innym nie jest złe, pewna doza buntowniczki od czasu do czasu doda nam uroku i tego pazura. Jednak jak ze wszystkim nie wolno przesadzać bo i tutaj stracimy tą moc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *