sukienka z tiulem

Sukienka z tiulem – jak dobrze ją dobrać do ciała?

Różne kobiety mają różne kształty i rozmiary ciała. Sukienka z tiulem może podkreślić twoje zgrabne nogi, a inna sukienka podkreśla smukłą sylwetkę. Wybór właściwej sukienki na każdą okazję, także w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki, ma wiele wspólnego z wiedzą, co dobrze wygląda na każdym konkretnym kształcie. Niektóre sukienki, kroje i tkaniny pokazują różne aspekty kobiecego ciała i sprawiają, że czuje się piękna.

Klepsydra i sukienki

Kobieta z figurą klepsydry ma krągłości zarówno na górze, jak i na dole. Kobiety o takim kształcie mają zwykle małe talie i ładne nogi. Sukienki, które podkreślają talię są idealne dla tej sylwetki. Jeśli interesuje cię sukienka z tiulem, pamiętaj że przyciąga ona uwagę do dołu – dodaj ozdobną biżuterię by zrównoważyć sylwetkę. Szukaj sukienki z pasem lub wcięciem w talii. Proste sukienki czasami sprawiają, że klepsydry wyglądają na bardziej kanciaste, więc nie wybieraj dużych sukienek typu oversize.

Jabłko

sukienka z tiulemKobiety z kształtem jabłka są większe na górze, z szerokimi ramionami i prawdopodobnie dość dużym biustem. Ich kształty nie są tak określone jak przy figurze klepsydry, ale są szczuplejsze w biodrach. Możesz wykorzystać sukienki z dużym dekoltem, aby podkreślić twoje silne strony, ale może przydać ci się też sukienka z tiulem, która przyciągnie więcej uwagi i optycznie doda linię bioder. Zwróć uwagę, aby sukienka kończyła się tuż nad kolanem, aby pokazać smukłe nogi.

Petite i sukienki z tiulem

Kobiety typu petite są niewysokie i mają smukłe lub krągłe. Sukienki dla drobnej kobiety muszą wydłużyć ich kształt. Krótkie sukienki z tiulem wydłużają nogi. Proste linie bez wielu detali nie dodadzą dodatkowej objętości, co sprawia, że niewielka sylwetka wygląda na bardziej zauważoną.

Sukienki z tiulem dla biuściastych pań

Kobiety z dużym biustem często mają problemy z odnalezieniem sukienki, która pasowałaby do ich proporcji. Ponieważ są one większe na górze, mają krótszą talię i niewielką dolną część ciała, priorytetem jest zwrócenie uwagi na dół i uczynienie ciała bardziej opływowym i harmonijnym. Dlatego tu równeiż przydadzą się sukienki z tiulem w stylu tutu. Kobiety z dużymi piersiami powinny jednak unikać dużych wzorów na górnej części sukienki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *