topy damskie

Topy damskie – jak je nosić?

Topy damskie jak bluzeczki, koszule i podkoszulki to kluczowe przedmioty w każdej kobiecej szafie. Tak jak pewne kroje i style bluzeczek wyglądają lepiej w przypadku niektórych typów ciała, tak niektóre kolory szczególnie dobrze pasują do poszczególnych odcieni skóry, odcieni oczu i rozmiarów ciała. Wiedza o uzupełniających się kolorach w damskiej modzie sprawia, że znalezienie w sklepie odpowiednich topów damskich dla właściwego wyglądu jest łatwym procesem, nawet dla tych, którzy nie są fankami mody.

Jasne kolory i topy damskie

topy damskieNajtrudniejsze do noszenia są jasne kolory, kontrastujące wzory i odcienie. Kobiety o chłodnej skórze w odcieniu zimy i wiosny często mogą nosić jasne kolory, zwłaszcza jeśli mają blade kolory, tworząc wrażenie ciepła. Osoby o ciepłym odcieniu skóry rzadko potrzebują dodatkowej plamy koloru, który zapewni bardziej urozmaicone stylizacje. W zależności od rozmiarów ciała, jasne kolory odciągają wzrok od niepożądanej cechy. Na przykład kobieta z dużymi biodrami może użyć jaskrawo kolorowej bluzki, aby przyciągnąć uwagę do góry.

Pastelowe kolory topów damskich

Pastelowe bluzki mają tendencję do podkreślania figury kobiet o szerokich biodrami. Dobrze pasują również do bladych kolorów skóry, szczególnie tych o złotej tonacji. Kolory te dobrze wyglądają również u osób o chłodnym odcieniu skóry i zapewniają wyciszony, spokojny wygląd.

Ciemne odcienie

Ciemne odcienie, takie jak czarny, brązowy, granat i bakłażan, są uznawane za powszechnie stosowane do wszystkich rodzajów skóry i ciała. Ciemne kolory minimalizują problematyczne części ciała i nie przyciągają uwagi, więc kobiety, które chcą zminimalizować dużą klatkę piersiową, brzuch lub ramiona ucieszą się, gdy wybiorą topy damskie w ciemnym kolorze. Kobiety o szczególnie bladej skórze powinny zachować ostrożność podczas noszenia zbyt dużej ilości czerni, jednak szczególnie w okolicach twarzy, ponieważ powoduje to ich rozmycie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *